بروکر فیبو گروپ Fibo Group | افتتاح حساب کارگزاری فیبو گروپ

فیبو گروپ

بروکر فیبو گروپ

بروکر فیبو (FIBO Group (Financial Intermarket Brokerage Online Group یکی از بروکر های قدیمی ایرانیان است که مدتهاست با مشتریان و نمایندگان ایرانی همکاری دارد. کارگزاری فیبو گروپ یکی از اعضای قدیم در بازار فارکس می باشد. اولین شرکت عضو این هولدینگ در سال ۱۹۹۸ تاسیس یافته است. از همان ابتدای فعالیت فارکس در ایران بروکر فیبو گروپ نیز همراه مشتریان ایرانی بوده است. با توجه به انعطاف شرکت کارگزاری فیبو گروپ و ارایه خدمات مناسب تا کنون مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کرده است. از لحاظ پشتیبانی مشتریان نیز در رتبه خوبی قرار دارد.

نقاط منفی

کاهش احتمالی لوریج ها در آخر هفته ها.

نقاط مثبت

پشتیبانی فارسی و خیلی سریع

سالهاست با ایرانیان فعالیت می کند و بسیاری با بروکر فیبو کار کرده اند.

واریز برداشت وبمانی + ریالی

برنامه های بونوس برای مشتریان

انواع حساب ها

نوع حسابسنتیاستانداردان دی دی
حداکثر لوریج۱:۱۰۰۰۱:۴۰۰۱:۴۰۰
حداقل دپوزیت۵۵۰۰۵۰۰
مارجین کال۴۰%۵۰%۵۰%
استاپ اوت۲۰%۲۰%۲۰%
کمیسیوننداردندارددارد
شروع اسپردها از۱۲۰٫۲
حداقل حجم معاملاتی۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات
برنامه بونوسدارددارددارد

توضیحات و شرایط

مدارک افتتاح حساب در بروکر فیبو :

۱- اسکن از کارت شناسایی خود ( کارت ملی، شناسنامه و یا پاسپورت )
۲- اسکن قبض و یا مدرکی که نشان دهنده ی آدرس شما در شش ماه گذشته باشد ( در صورت درخواست بونوس و یا واریزهای بالای ۱۰۰۰۰ دلار )

بروکر فیبو گروپ دارای پشتیبانی فارسی می باشد . به حساب هایی که توسط فارکس پرداخت افتتاح شوند ریبیت نقدی تعلق خواهد گرفت . برای اطلاع از میزان ریبیت به ازای هر لات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

اگر در حال حاضر حساب شما در بروکر فیبو گروپ فعال هست

( مشتری فعال کارگزاری فیبوگروپ هستید ) ولی تصمیم دارید از خدمات پرداخت ریبیت و بونوس و همینطور واریز و برداشت ریالی ما استفاده نمایید، می بایست در گام  اول یک ایمیل به آدرس farsi@fibogroup.com ارسال نمایید و از آنها بخواهید که حساب شما را به لیست مشتریان “فارکس پرداخت” منتقل کنند، بعد از ارسال ایمیل به بروکر فیبو گروپ Fibo Group ، از طریق ایمیل (support@forexpay24.com) به ما اطلاع دهید تا حساب شما در لیست دریافت ریبیت فارکس ( ریبیت نقدی ) قرار بگیرد تا بتوانید با اسپرد های کمتر معامله کنید.

دیدگاه فارکس پرداخت از

 کارگزاری فیبو گروپ Fibo Group

کارگزاری فیبو گروپ از لحاظ اعتبار کارگزاری مطمئنی است . اسپردها در فیبو گروپ کمی بالا می باشند . کارگزاری فیبو گروپ دارای پشتیبانی و وب سایت فارسی می باشد. در فیبو گروپ واریز برداشت ریالی برای ایرانیان میسر شده است. ما کارگزاری فیبو گروپ را برای اسکالپرها پیشنهاد نمی کنم ، اما برای افرادی که بصورت بلند مدت ترید می کنند و کمی اسپرد بالا در استراتژی آنها خللی ایجاد نمی کند بسیار بروکر خوبی است. با افتتاح حساب خود توسط فارکس پرداخت شما به ازای لات های معاملاتی ریبیت نقدی دریافت می کنید که باعث خنثی شدن اسپرد بالای کارگزاری فیبو گروپ خواهد شد. برای دریافت مشاوره و یا افتتاح حساب با پشتیبانی فارکس پرداخت تماس بگیرید.

 

کارگزاری فیبو گروپ